#BROŃSWOICHWARTOŚCI

Gorący okres w Polsce trwa. Nasze prawa i wolność są nam odbierane każdego dnia rozporządzeniami i ustawami. Zabronili nam normalnie oddychać, zabronili korzystać ze służby zdrowia bo jesteśmy chorzy, zabronili normalnych relacji, spotkań, wesel, komunii . Zabronili nauki, sportu. Niebawem odbiorą prawo do protestu bo zabronią wychodzić z domu.
Nierząd, wrzuca trudny temat zastępczy -aborcja, by jeszcze bardziej podzielić / skłócić społeczeństwo…
Każdy z nas widział czerwone błyskawice na profilach naszych znajomych. My jako sympatycy Stalówki, postanowiliśmy odnieść się do tematu marszu/protestu w Stalowej Woli.
Sam cel protestu większość z nas rozumie i raczej popiera. Większość solidaryzuje się z kobietami. Mamy matki, żony, córki, które zapowiadają udział w „spacerze”. Szacunek za odwagę i podjętą decyzję walki o swoje.
Jednak !!!
w wielu innych miastach do marszów kobiet, podpinają się prowokatorzy spod znaku tęczowej flagi i lewackich środowisk, które chcą zwrócić na siebie uwagę. Nie można pozwolić tym ludziom, żeby wykorzystali sytuację i pod pretekstem możliwe słusznego protestu ,niszczyli murale, zabytki, pomiki i święte miejsca, które dla znacznej części obywateli są bardzo ważne. Dla lewaków z antify i tęczowej hołoty, te protesty to tylko przykrywka do działania i niszczenia tego, co dla nas ma znaczenie, a ich radykalnym postulatom mówimy stanowcze NIE! . Te działania, które zaobserwowaliśmy w innych miastach są na niekorzyść kobiet, które walczą o swoje przekonania! Apelujemy do wszystkich protestujących :

 • Walczcie, manifestujcie, macie do tego prawo ale zostawcie w spokoju pomniki, zabytki, kościoły i wszystkie inne miejsca, które nic w tym wszystkim nie zawiniły a dla innych ludzi odgrywają nierzadko bardzo waż̇ną rolę w życiu. Walczcie z głową!!!
  Nie dajcie się ogłupić politykom, mediom, lewackim prowokatorom bo to nie przyniesie pożądanego efektu!!! Myślcie samodzielnie!!!
  W związku z wydarzeniami w innych częściach kraju!!!
  Jeżeli w naszym mieście będzie dochodzić do incydentów, które uderzają w nasze wartości, tradycje i kulturę to nie pozostaniemy bierni. Potępiamy tego typu działania i nie pozwolimy na bezsensowną dewastację naszego miasta.
  Ostrzegamy!!!
  Kolejna sprawa to prowokacyjne i agresywne zachowanie milicji, która zapewne będzie pilnować protestujących. Interwencje zomo, które utrzymujemy z naszych podatków można oglądać w internecie. Nie dajcie się sprowokować „władzy” i przeczytajcie swoje prawa by nie stać się ofiarą nadużycia kompetencji.
  Jutro-środa, Przed marszem w Stalowej Woli, my Kibice, zbieramy się o godzinie 16:45 pod małym kościołem (św. Floriana). W ciszy i spokoju, pilnujemy naszego miasta przed możliwymi pomysłami lewaków.

Leave a Reply