IX Ogólnopolski Turniej Kibice Razem !!!

Panie i panowie,
w dniach 23-25.08.2022r. uczestniczymy w IX Ogólnopolskim Turnieju Kibice Razem w Gniewinie. Na turniej wybieramy się autokarem gdzie po drodze w Warszawie zabieramy dzieci wraz z opiekunami z Ośrodka Kibice Razem Polonia Warszawa.
Turniej został podzielony na dwie części. W pierwszej, od rana dzieci biorą udział w grach i zabawach gdzie zostało przygotowane dziewięć różnych konkurencji i drugą w formie turnieju piłkarskiego. Korzystając z przerwy między częściami turnieju wybieramy się nad Morze Bałtyckie wspólnie z Ośrodkami Kibice Razem Miedzi Legnica, Sandecji Nowy Sącz, Śląska Wrocław i Poloni Warszawa.
Nasi młodzi piłkarze i piłkarki wygrywając i remisując wychodzą z grypy gdzie następnie odpadamy z imprezy po przegranej z drużyną Ośrodka Kibice Razem Pogoń Szczecin. W całym turnieju udział wzięło wszystkie dziewiętnaście Ośrodków Kibice Razem. Zmagania kończymy w środku stawki ale nie o to chodziło. Zwycięzcami całej imprezy są wszystkie dzieci gdzie na zakończenie dostały upominki ufundowanie przez PZPN.
Następnego dnia wyruszamy w drogę powrotną do domu organizując po drodze wspólnie z KR Polonia Warszawa szybką wycieczkę na Westerplatte 😊 z uwagi że już za niecały tydzień będzie 83 rocznica wybuchu II Wojny Światowej jest to doskonała lekcja historii i patriotyzmu.
Po powrocie do Stalowej Woli wszystkie dzieci dostają od nas upominki w formie gadżetów Stalówki.
Dziękujemy i do następnego z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal !!! 💚🖤💪💪💪💚🖤

Leave a Reply