Kibice pomagają !!!

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola,
Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie 78-letniej, samotnej kobiety – pani Weroniki. Podzielimy się z Wami w skrócie jej historią. Niecałe dwa lata temu zmarł jej mąż, z którym prowadziła firmę turystyczną. Do momentu wypadku autokaru, który był w trasie na wycieczce małżeństwo dawało sobie radę. Te okoliczności zmusiły ich do zamknięcia działalności i wzięcia kredytu na pokrycie strat powstałych w związku z wypadkiem. Gdy zmarł mąż wizja komorników zmusiła ją do sprzedaży ich mieszkania i pokrycia spłaty znacznej części kredytu. Obecnie kobieta utrzymuje się tylko z emerytury, po odliczeniu kosztów wynajmu mieszkania i spłaty kredytu pozostaje jej kwota 112 zł miesięcznie na żywność, chemię domową i leki. Pani Weronika mieszka z dwoma kotami i psem. Traktuje ich jak najbliższych członków rodziny, których nie posiada.
Pani Weronika potrzebuje:
• żywności krótkoterminowej: sery, mleko, śmietana, jajka, mięso, warzywa, owoce, wędliny, masło/margaryna, dżemy, olej, pieczywo, herbata, kawa, cukier. Potrzeby te można zastąpić np. BONEM DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO (Lidla, Biedronki lub Społem).
• chemii domowej: papier toaletowy, płyn do naczyń, gąbki do mycia naczyń, żel pod prysznic, ręcznik papierowy, płyn do płukania, proszek, domestos, kostki do wc, cif, płyn do mycia podłóg, płyn do mycia szyb. Potrzeby te można zastąpić np. BONEM DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO (Lidla, Biedronki lub Społem).
• karmy dla zwierząt – sucha i mokra, żwirek dla kotów.

Dobro jest wynikiem dzielenia się 💚🖤

Drodzy Kibice wobec tego nie możemy przejść obojętnie prosimy wszystkich kibiców, mieszkańców o włączenie się do zbiórki.
Start 26.01.2023, koniec 19.02.2023. Wszystkie dary prosimy przynosić do naszego Ośrodka Kibice Razem ul.Popiełuszki 40 w dni otwarcia.
Można również dokonywać wpłat na konto SKSSW – 49 9430 0006 0034 3341 2000 0001 z dopiskiem: DAROWIZNA NA POMOC PANI WERONICE
Pomagamy bo warto pomagać 💚🖤💪💪💪💚🖤

Leave a Reply