Remis z Lewartem !!!

Remis z Lewartem.

Kolejny ligowy mecz za nami. Niestety i tym razem atut własnego boiska oraz magia jupiterów nie zadziałały. Stalówka traci kolejne punkty remisując bezbramkowo z Lewartem . Mecz się odbył i tyle można o nim napisać.

Szkoda , że zespół rozczarowuje . Trenerów i zawodników z kontraktami na poziomie 1 i 2 ligi przerasta 3 ligowa rzeczywistość. Ktoś walczył o to by ich zostawić w klubie . Mieli gwarantować jakość i grę o awans. Czar pryska ale kasa się zgadza i można odnieść wrażenie, że wszyscy są zadowoleni …bo przecież , jakoś to będzie.

Winni tej sytuacji odeszli w cień bez żadnych kosekwencji i patrzą z boku na efekty swoich poczynań. Następcy, postawieni przed faktem dokonanym już na wstępie są w bagnie po uszy z małym polem manewru.

Porażka jest sierotą i dokładnie to sprawdza się w Stalowej Woli. Klub się stacza – winnych brak!!! Zabawa w sport przerosła urzędników, którzy myśleli , że za pieniądze osiągniemy wynik i będą się szczycić efektami swojej pracy. Szkoda tego wszystkiego. Kiedy zaświeci światełko w tunelu?! Kilkadziesiąt osób prowadzi przeciętny doping. W takim tempie frekwencja szybko stopnieje i nawet darmowy wstęp nie uratuje sytuacji.

Źle się dzieje w Stali. Czy i kiedy ktoś uderzy pięścią w stół??!! Czy obudzi się właściciel, który wyraźnie obrażony po interwencji Kibiców w sprawie jego ludzi również nabrał wody w usta . Już nie ma planów i deklaracji o budowie profesjonalnych pionów oraz zawodowego klubu.

Leave a Reply