STALÓWKA KIBICOWSKO !!!

STALÓWKA KIBICOWSKO!

Za Nami inauguracja rundy wiosennej przy Hutniczej. W sobotę Zielono- Czarni zagrali z Wisłoką. Ciekawe spotkanie zarówno pod względem kibicowskim jak i piłkarskim .
Przed meczem wieszamy kilka transparentów na mieście oraz sporo plakatów. Ostatecznie tworzymy liczny młyn i głośno dopingujemy w asyście bębna. Kilka razy śpiewa z Nami cała trybuna co daje dobry efekt. Nie zabrakło również „wymiany uprzejmości” z przyjezdnymi. Wieszamy kilka flag w tym jedna Polonii. Tego dnia wspierają Nas Kibice: 6 Jastrzębia- kilku po pierwszej połowie wraca do siebie na mecz z Miedzią, kilkanaście osób Stal Rzeszów, 13 Dynamo, delegacja Łady, 50 Polonii oraz Ok 20 Stal Gorzyce. Wszystkim dziękujemy za obecność!!!

Podczas meczu robimy zbiórkę . W puszkach znalazło się 1486 zł 10 gr. Wielkie dzięki dla Was Kibice . Środki te przeznaczymy na oprawę podczas jednego z meczów „ u siebie”.

Tego dnia Nie zabrakło emocji również na boisku. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 a Stal kończyła to spotkanie w 10.

Liverpool – INTER 0-1

Kilka osób zalicza wycieczkę do UK i mecz Ligi Mistrzów. Kibiców z Mediolanu grubo ponad 2500 . Dobry doping i super atmosfera na stadionie .

Teraz WSZYSCY DO SANDOMIERZA!!!

Hej STAL !!!

Leave a Reply