Stalówka – Wisłoka Dębica 2:1 !!!

STALÓWKA – wywłoka

Za Nami prawdziwe, piłkarskie święto. Mecz w niedzielę o 19 w blasku jupiterów przy praktycznie pełnej trybunie widzów. Tego w Stalowej Woli dawno nie oglądaliśmy.

Tworzymy konkretny młyn, chyba najliczniejszy od czasu otwarcia nowego stadionu. Z Nami tego dnia dobra ekipa Stali Rzeszów-100 osób, 25 Stal Gorzyce, 10 Dynamo oraz delegacje Polonii i Karpat. Dobrze pokazały się też FC. Wszystkim dziękujemy za przybycie.

Od pierwszego do ostatniego gwizdka prowadzimy głośny, gorący doping w asyście bębna. Często śpiewa cała trybuna co daje mega efekt. Na płocie wisi kilka flag w tym po jednej Stali Rzeszów i Dynama.

Młodzi fanatycy przygotowali oprawę na którą składała się folia podświetlana strobo , flagi na kij oraz transparent na płot. Do tego rozwijamy również sektorówkę “Wykuci ze Stali”. Całość prezentowała się bardzo dobrze. Dziękujemy chłopakom za zaangażowanie i pracę jaką wykonali. Oczywiście nie zabrakło wymiany uprzejmości z przyjezdnymi, którzy wypełnili klatkę gości.

Na boisku również było gorąco i sporo się działo. Trzy bramki , rzut karny, czerwona kartka i przepychanki zawodników dodały smaczku całemu spotkaniu. Ostatecznie wygrywamy zawody 2:1 i świętujemy .

Podczas meczu zebrano do puszek 1595 zł. Środki te będą w całości przeznaczone na cele kibicowskie( oprawy, wyjazdy, itd) .

Dziękujemy !!!

Dla takich chwil warto żyć.

Widzimy się na kolejnych meczach przy Hutniczej i wyjazdach.

To MY tworzymy ten klimat!!!

Hej STAL!!!

Leave a Reply