Wysoka porażka w Dębicy!!!

W sobotę zaliczamy dwa mecze .

Rano wyruszamy w Ok 130 osób do Kielc, gdzie swój mecz rozgrywało Jastrzębie. Niestety na trasie autokar ma awarię i część składu zmuszona jest wracać do Stalowej Woli. Ekipa samochodowa, około 65 osób, rusza w dalszą drogę i w trakcie pierwszej połowy melduje się na stadionie Korony. Wieszamy małą flagę i wspólnie z przyjaciółmi dopingujemy GKS. Niestety Jastrzębie przegrywa to spotkanie.
Po tym meczu, wraz z Braćmi jedziemy do Dębicy na pojedynek Stalówki. Dojeżdżamy spóźnieni. Podczas przejazdu przed jedną z bram w naszym kierunku ruszają gospodarze. Wszystko obstawione przez niebieskich, którzy są agresywni, gazują i zawijają kilka osób od nas.
Ciężko zrozumieć sens tej pokazówki, zwłaszcza, że podczas naszej ostatniej wizyty , kiedy pękała ta sama brama i nie było żadnego pieska w pobliżu, gospodarze nie byli tak chętni do tańca.
Gdy sytuacja się uspokaja wchodzimy na sektor gdzie czeka już na nas część składu , który przyjechał bezpośrednio ze Stalowej Woli po zmianie autokaru.
Wieszamy kilka flag w tym Brześcia i Jastrzębia. Prowadzimy doping w asyście bębna przeplatany „wymianą uprzejmości „ z miejscowymi.
Gospodarze prezentują również oprawę skierowaną do nas ale jej sens jest podobny do ich bieganiny przy psach . Szkoda komentować . Tym bardziej , że nigdy im nie odmówiliśmy (bo nigdy nic nie proponowali) a każde nasze spotkanie zawsze kończyło się ich porażką .
Opuszczamy stadion kilka minut przed końcem meczu chcąc odebrać z komendy zawiniętych. Niestety ,dwóch zostaje zatrzymanych na dłużej i przedstawiono im zarzuty.
W tym miejscu podziękowania dla Wisłoki za pomoc prawną i całą resztę.
Stojąc za płotem słyszymy jeszcze jak padają dwie bramki dla gospodarzy i ostatecznie przegrywamy 5:2. Ruszamy w drogę powrotną , która mija w miarę sprawnie i szybko.
Podsumowując, Nas w Dębicy Ok 125 osób , plus :ok 80 Kibiców z Jastrzębia, kilka osób Dynamo Brześć oraz Stal Gorzyce.
Nie wszyscy wchodzą na stadion(zakazy, zagazowani, zatrzymani).