W sobotę gramy z Orlętami Radzyń Podlaski !!!

Szanowni Kibice!!!

W sobotę zagramy z Orlętami Radzyń Podlaski !!! Po wysokiej porażce z Crakovią II czas aby wkłady do koszulek zrehabilitowały się za tą kompromitację. Zadbajmy o dobrą frekwencję i doping na stadionie. Pokażmy decydentom , że jest dla kogo robić dobrą piłkę w Stalowej Woli. Pokażmy profesjonalizm w swoim fachu i kolejny raz udowodnijmy, że pod względem Kibicowskim, Stalówka zasługuje na grę w wyższej lidze. Zachęcamy wszystkich do przyjścia na mecz. My nie pękamy i nie obniżamy poziomu. O resztę muszą zadbać osoby odpowiedzialne za to co dzieje się w Klubie. Miejmy nadzieję, że ktoś wreszcie otrzeźwieje i wyprowadzi Stal na właściwe tory.

Rusza sprzedaż biletów na sobotni mecz. KUP BILET już dziś i bądź ze Stalówką na Hutniczej .- on-line www.bilety.stal1938.pl kasy stadionu:- środa od godz: 14 – zakup przez internet oraz czwartek, piątek w kasach stadionu (g.15-18) UWAGA!!! Zgodnie z rozporządzeniem PZPN, kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne.

III liga, gr 4 – 9.kolejka Stal Stalowa Wola – Orlęta Radzyń Podlaski 18.09.21 / godz.16:00 Transmisja video (koszt 15 zł) https://www.tvcom.pl/…/204134-Stal-Stalowa-Wola-Orleta…

Do zobaczenia z kibicowski pozdrowieniem Hej Stal !!!

Leave a Reply