Inter & Stalówka

Szanowni Kibice.
Mecz Stalówki z Wisłą Puławy nie odbył się ze względu na stan boiska. Próbowaliśmy walczyć z naturą ale opady śniegu były zbyt intensywne .
Korzystając z wolnych terminów odwiedzamy europejskie areny piłkarskie.

Benfica Lizbona – INTER MEDIOLAN 3:3

6 osób wspiera Inter na wyjeździe w Lizbonie . Było to spotkanie w ramach rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Na stadionie @slbenfica zasiadło ponad 53 tysiące widzów w tym Ok 3 tysiące Kibiców gości. Poza naszą delegacją z Interem obecni również przedstawiciele holenderskiego PSV, francuskiej Nicei oraz bułgarskiego Botev Plovdiv.
Ciekawe widowisko zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Włosi przegrywali już 3:0 aby ostatecznie doprowadzić do remisu 3:3 w drugiej części spotkania co nakręcało do konkretnego dopingu. Gospodarze odpalili skromne piro.
Sekcja turystyczna, chce wieczorem zwiedzić zakamarki Lizbony ale spore oddziały niebieskich, uniemożliwiają dotarcie do najciekawszych miejsc.
Mimo wszystko, wyprawę można uznać za udaną.
Dziękujemy Interowi za wszystko.

INTER MEDIOLAN – Udinese 4:0

W sobotę 13 osób melduje się w Mediolanie. Tym razem wizytujemy @san_siro_stadio podczas meczu Interu w @seriaa .
Przed stadionem czeka na Nas miła niespodzianka w postaci transparentu podświetlonego racami: Welcome Back STF. Spotkanie ogląda ponad 71 tysięcy Kibiców w tym grupa przyjezdnych. Konkretna atmosfera na trybunach , które eksplodowały po każdej strzelonej bramce. Doping zaczynamy na długo przed pierwszym gwizdkiem. Głośne, rytmiczne śpiewy w asyście bębnów i wielu flag na kijach robią wrażenie. Poprowadziły Inter do pewnego zwycięstwa.
Przed i po meczu integracja z @cn69_official .
Przy okazji zwiedzamy również Mediolan.

Podziękowania dla cn69_official za wszystko i do następnego.

Inter & Stalówka.

Leave a Reply