Nowe twarze w Stali

Piłkarze Stalówki rozpoczęli przygotowania do rozgrywek II Ligi. Mamy również pierwsze transfery. Do Zielono – Czarnej ekipy dołączyło już czterech zawodników. 

Dominik Kościelniak ma 28 lat i gra na pozycji pomocnika. To wychowanek Orawy Jabłonka. Grał również w Wiśle Kraków, Chrobrym Głogów, MKS Kluczbork, Elanie Toruń a ostatnio występował w GKS Katowice.

Łukasz Furtak ma 27 lat i gra na pozycji obrońcy. Swoją piłkarską karierę rozpoczął w MOSiR Bochnia skąd trafił do Puszczy Niepołomice. Grał również w Bocheńskim KS, Garbarni Kraków, Elanie Toruń, Podhalu Nowy Targ, a do Stalowej Woli trafił z Rakowa II Częstochowa.

Dominik Maluga ma 28 lat i gra na pozycji pomocnika. Swoją piłkarską karierę rozpoczął w rodzinnej Łodzi, w miejscowym UKS SMS. Kolejnym klubem naszego zawodnika była Puszcza Niepołomice. Od 2017 roku reprezentował drużynę Avii Świdnik skąd trafił do Stalowej Woli.

Michał Mydlarz ma 23 lata i gra na pozycji pomocnika. Do naszej drużyny trafił z Avii Świdnik. Nasz nowy pomocnik pochodzi ze Skarżyska- Kamiennej. Swoją piłkarską karierę rozpoczął w miejscowym Granacie skad trafił do juniorskich drużyn Legii Warszawa. Michał grał również w Victorii Sulejówek, GKS-ie 1962 Jastrzębie oraz ŁKS-ie Łagów.

Witamy w Stalowej Woli. Życzymy powodzenia i samych sukcesów sportowych !!!

Hej Stal !!!

Leave a Reply