Stalówka – Podhale Nowy Targ 2-0!!!

STALÓWKA-Podhale Nowy Targ 2:0!!!

Za nami drugi mecz ligowy rozegrany przy Hutniczej w świetle jupiterów o 19:38. Kilkadziesiąt osób prowadzi dobry doping przez cały mecz. Wieszamy jedną flagę. Przy wyniku 2:0 śpiewa z nami cały stadion. Na naszej trybunie obecna delegacja Kibiców Podhala.

Sokół Ostróda-STAL RZESZÓW.

W sobotę 25 Kibiców Stalówki wspiera przyjaciół z Rzeszowa na dalekiej wyprawie do Ostródy. Łącznie pod stadionem melduje się 121 osób (22 Karpaty, 1 Łada, 1 Polonia). Po wejściu na sektor około 20 osób, kierownik ds. bezpieczeństwa gospodarzy powołuje się na organizacyjne cuda, przez co dochodzi do zamieszania i wszyscy opuszczają stadion dopingując przez pierwszą połowę zza bramy. Na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że w Ostródzie nie odrobili lekcji z przyjmowania Kibiców gości. Z powodu słabej widoczności zawijamy w drogę powrotną wraz z początkiem drugiej połowy. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

25.08.2021 Olimpia Miączyn – ŁADA BIŁGORAJ

W środę wybieramy się na mecz klasy okręgowej. 25 Kibiców wspiera przyjaciół z Biłgoraja na ich wyjeździe w okolice Zamościa.

Opis Łady. Drugi wyjazd w okręgówce wypadł nam w środę do Miączyna. Docieramy tam furkami w 104 osoby w tym przyjaciele ze Stali Stalowa Wola (25), Stali Rzeszów (25), Polonii Przemyśl (1) i Karpat Krosno (1). Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność! Drużyna zaznaje pierwszej porażki, ale ma od nas pełne wsparcie przed kolejnymi spotkaniami. Łada & Stalówka

Do następnego z kibocowskim pozdrowieniem Hej Stal !!!