STALÓWKA – Wisła Sandomierz 7:0

Za Nami kibicowskie i piłkarskie święto .

Sobota – 10.06.2023r. to dzień , który wielkimi literami zapisze się w historii Stalowej Woli. Dzień, który zaczynamy od imprezy związanej z obchodami 85-lecia Klubu Stal a kończymy…wielkim sukcesem. Ale po kolei…Przygotowania do meczu z Wisłą trwały od jakiegoś czasu-oprawa, plakaty, transparenty zachęcające do przyjścia na stadion, itd. Bilety na to spotkanie rozchodziły się jak świeże bułeczki. Ostatecznie, zaliczamy nadkomplet publiczności na trybunach. Wszyscy Kibice przyszli po upragniony awans, który był „na wyciągnięcie ręki”.

Młyn i publiczność jakiej stadion nie widział od otwarcia. Głośny śpiew w asyście bębnów i oprawa .

Dwie, szybko strzelone bramki, jeszcze bardziej podgrzały atmosferę na trybunach i poderwały całą publikę do dopingu. Kibice przyjezdni , którzy zjawili się w klatce gości, praktycznie nie słyszalni .

Na początek meczu rzucamy konfetti i serpentyny. Później, Prezentujemy oprawę składającą się z sektorówki i transparentów.

Odpalamy przy tym Piro . Piłkarze rozgromili rywala 7:0 i przypieczętowali tym samym AWANS DO II LIGI.

Po końcowym gwizdku, fajerwerki przygotowane przez Klub i długie świętowanie sukcesu z drużyną. Niesamowita atmosfera na stadionie.

Następnie, przenosimy się na miasto gdzie impreza trwa dla niektórych do wieczora …dnia następnego. W nocy Na głównym rondzie również odpalamy Piro i głośno informujemy wszystkich mieszkańców o awansie .

Z nami tego dnia zgodowicze oraz przedstawiciele wszystkich układów. Każdy ma ze sobą flagę . Dziękujemy za wsparcie i wspólną zabawę. Do następnego .

2 Liga , 2 Liga ZKS !!!

Dziękujemy WSZYSTKIM SYMPATYKOM za przybycie i stworzenie takiego widowiska !!!

Zapraszamy na nowy sezon w 2 lidze.

JESTEŚMY ZKS STAL !!!

Finał Ligi Mistrzów – Istambuł

4 osoby od Nas z Interem na tym meczu. Dobra wyprawa. Duże , piękne miasto. Pełny stadion, oprawy. Konkretny doping Interu. Niestety , mimo kilku okazji nie udało się zdobyć bramki a wynik mógł być inny. Podziękowania dla Kibiców z Mediolanu za wszystko.

Siarka II – STAL GORZYCE

10 osób wspiera Stal na tym wyjeździe . Nie udało się dotrzeć na mecz .

  • Kibice Razem / SKSSW

Leave a Reply