Podsumowanie roku cz. II

Panie i Panowie.
Kolejną część podsumowania mijającego roku poświęcimy meczom przy Hutniczej. Zielono-Czarni rozegrali w Stalowej Woli 18 spotkań ligowych. 9 z nich w 3 lidze i 9 na poziomie centralnym. Łącznie Odnieśliśmy w nich 13 zwycięstw(w tym 1 walkower), 3 razy zremisowaliśmy i 2 razy musieliśmy uznać wyższość drużyny gości.
Odbyło się wiele ciekawych spotkań i Kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Gorąco było zarówno na boisku jak i na trybunach. Podczas rundy wiosennej III ligi , stadion dwa razy pękał w szwach, podczas meczów z Wieczystą i Wisłą Sandomierz. Tu również wystawiamy najliczniejsze młyny w 3 lidze. Pojedynek z Wisłą był wyjątkowy bo zapewnił Nam upragniony AWANS. Podczas tego spotkania zaprezentowaliśmy również oprawę na trybunach- transparenty , sektorówka, piro. Na pozostałych meczach ligowych frekwencja również była zadowalająca. Za każdym razem wystawialiśmy liczny młyn, który prowadził dobry, głośny doping.
Po awansie do 2 ligi frekwencja przy Hutniczej wzrosła. Na trybunach często zasiadało ponad 2 tysiące Kibiców. W rundzie jesiennej było ciekawie pod względem kibicowskim. Kibice Przyjezdni w klatce, podkręcali atmosferę w Naszym młynie, który najlepiej prezentował się podczas pojedynków ze Stomilem, Hutnikiem,Polonią Bytom i na inauguracji z Chojniczanką.
Konkretnie było również na zgodowym meczu z Jastrzębiem. Z Braćmi tworzymy wspólny młyn i prezentujemy oprawę-podświetlana folia, sektorówka, flagi na kijach i sporo pirotechniki. Wychodzi ona bardzo okazale i jest dobrym podsumowaniem rundy oraz udanego roku przy Hutniczej.
Podczas kilku meczów domowych wspierają Nas również delegacje zgody i wszystkich układowiczów za co serdecznie dziękujemy. Nie brakowało okazji do umacniania przyjaźni . Zapraszamy ponownie w nadchodzącym 2024 roku.

Hutnicza Załoga!!!

  • Kibice Razem / SKSSW

Leave a Reply